Chceš sa dozvedieť viac o každodennom živote mladých ľudí v Belgicku, Rakúsku, Taliansku, Turecku, Portugalsku, Švajčiarsku, Španielsku či Francúzsku?

Intercultura Slovakia, o.z. v spolupráci s European Federation for Intercultural Learning (EFIL) organizuje trojmesačné programy zakončené týždenným sústredením v Bruseli, v srdci EU.

Okrem bežnej náplne programu, tj. každodennej dochádzke na strednej škole, živote v hostiteľskej rodine, budeš mať možnosť dozvedieť sa viac o štruktúre EU a dianí v nej. Zameriaš sa taktiež viac na pojem Európskeho občianstva a budeš mať príležitosť prediskutovať svoje názory na EU a ich ďalší vývoj so zahraničnými študentmi z ostatných európskych krajín.

Na záverečnom 5 dňovom sústredení v Bruseli navštíviš niekoľko európskych inštitúcií, spoznáš mesto a zúčastníš sa niekoľko workshopov na tému európske občianstvo a úloha medzikultúrnych skúseností.

Pokiaľ ťa zaujme niektorá z ponúknutých krajín, kontaktuj našu kanceláriu prostredníctvom vyplneniu PREDBEŽNEJ PRIHLÁŠKY alebo kontaktuj priamo našu našu koordinátorku združenia Natáliu Čukovú.

8 krokov AFS

Už vieš do ktorej krajiny a na ako dlho by si rád/a išiel/a študovať? Ak ÁNO, prečítaj si návod ako sa prihlásiť na program AFS!

Prečítaj si viac >

Ako to chodí na programe

Chceš vedieť čo ťa na programe AFS čaká a neminie?!

Prečítaj si viac

Aktuálná ponuka krajín trojmesačného programu

Zobraziť zoznam >